Wybierz Influencerkę Roku!

¬Ruszyło głosowanie na Influencerkę Roku w konkursie Sukcesu Pisanego Szminką Bizneswoman Roku. Do 26 lutego, codziennie można oddawać głos na jedną z wyłonionych przez Lożę Ekspertów finalistek.

Influencerka Roku to kategoria, w której nominowane zostały wpływowe kobiety działające w przestrzeni Internetu. Finalistki wybrała Loża Ekspertów, którą tworzą Barbara Sołtysińska, Iwona Kostka-Kwiatkowska, Patrycja Górecka, Ilona Kostecka i Magdalena Klimkowska. Przy wyłanianiu finałowej 10, ekspertki brały pod uwagę m.in. to, czy treści, tworzone i prezentowane przez kandydatki mają pozytywny i znaczący wpływ społeczny lub biznesowy.

W finałowej 10. ostatecznie znalazły się:
Ola Budzyńska http://www.paniswojegoczasu.pl/
Monika Czaplicka, https://wobuzz.com/
Marta Dymek, http://www.jadlonomia.com/
Ola Gościniak, https://olagosciniak.pl/
Ania Kowalczyk, http://boskamatka.pl/
Ania Lewandowską, https://hpba.pl/
Julia Kuczyńska, https://maffashion.pl/
Paulina Mikuła, https://www.youtube.com/channel/UCsOsC07_jdCII52CAW9SbUg
Red Lipstick Monster https://www.youtube.com/channel/UCl0PF-MS9QRT1y8px7-NsuA
i Kasia Tusk http://makelifeeasier.pl/

– W finale tej kategorii znalazło się 10 wspaniałych kobiet, które pokazują, że pasja, za którą stoi strategia, może zmienić się biznes. Każda z nich wykazała się przez lata konsekwencją i ciężko pracowała na swój sukces. Każda z nich angażuje się nie tylko biznesowo, ale także społecznie – pisząc o tym, co ważne i potrzebne, promując zdrowy i uważny styl życia, angażując się w akcje społeczne, przekazując wartościową wiedzę. Myślę, że dla każdego z nas, bez względu na wiek, mogą być prawdziwą inspiracją – mówi Olga Kozierowska, współzałożycielka Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora konkursu.

Laureatka w tej kategorii zostanie wybrana w głosowaniu internautów, które trwa do 26 lutego br. Pod adresem: https://sukcespisanyszminka.pl/glosowanie/ Zwyciężczynie poznamy na uroczystej Gali wręczenia nagród Bizneswoman Roku już 1 marca br.

KONKURS SUKCES PISANY SZMINKĄ BIZNESWOMAN ROKU
Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat z ogromnym powodzeniem nagradza kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Wszystko po to, aby przyczynić się do wzmocnienia roli kobiet w życiu gospodarczym Polski. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Kandydatki, które zgłaszają się same lub nominowane są przez osoby trzecie.

ORGANIZATOR BIZNESWOMAN ROKU
Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest największą społecznością kobiet przedsiębiorczych w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska oraz Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl