Tego nie zobaczysz na ekranie!

Medyczno- kryminalny serial DIAGNOZA – hit stacji TVN
Teraz do czytania

Strach i bezradność – to uczucia, które towarzyszą głównej bohaterce po przebudzeniu z narkozy. Czuje potworny, rozdzierający ból. I zagubienie, bo nie wie, gdzie jest, i nie wie, kim jest. Tak zaczyna się historia Anny Nowak. Czy uda jej się odzyskać swoją prawdziwą tożsamość?

Młoda kobieta wraca po latach do kraju. Nie wiemy o niej zbyt wiele. Jedynie tyle, że ma dwójkę dzieci z człowiekiem, którego szczerze nienawidzi. Skrzywdził ją i zniszczył życie. Przed Anną walka w sądzie o prawa rodzicielskie. Na lotnisku, po przylocie do Katowic, odbiera od tajemniczego mężczyzny teczkę z dokumentami, które mają jej pomóc w sprawie. Ma już umówione spotkanie ze swoim adwokatem w Warszawie. Udaje się na dworzec, w ostatniej chwili zdąża na autokar. Wsiada. Chwilę potem w autobus z ogromną siłą uderza inny pojazd. Anna z ciężkimi obrażeniami trafia do szpitala. Lekarzom cudem udaje się uratować jej życie. Po operacji, przebudzona z narkozy, nie pamięta niczego. Jej przeszłość jest wielką zagadką. Czy uda jej się odzyskać pamięć?
„Diagnoza” stacji TVN na ponad 300 stronach książki. Wątki, których nie obejrzysz w telewizji. Trzymająca z napięciu historia Anny Nowak – właściwie Leśniewskiej – o czym dowiadujemy się z kolejnych rozdziałów książki…