BOOKSY

Booksy – Umówmy się!
Booksy, to nowa funkcjonalna aplikacja dla firm i punktów usługowych – www.biz.booksy.net Działa jak kompleksowy system, do zarządzania i optymalizowania biznesu. Dzięki temu narzędziu możliwe jest bezkolizyjne umawianie wizyt przez klientów niezależnie do zajęć, pory dnia, czy nocy. Z Booksy.net każdy biznes staje się dostępny 24/7, a dodatkowo zyskuje bezpłatną promocję w sieci. Aplikacja już zdobyła popularność w USA. Każdy biznes, który korzysta z Booksy, ma wgląd do kalendarzy pracowników i możliwość zarządzania nimi za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego. Klientom Booksy daje możliwość wygodnej rezerwacji wizyty u wybranego specjalisty z własnego smartfona, nawet w środku nocy. Aplikacja działa na systemach Android i IOS.
Najpierw Booksy.net uruchomione zostało w USA. W tej chwili korzysta z niego kilka tysięcy usługodawców i tysiące klientów umawiających się na wizyty. Po Polsce i Stanach Booksy.net zostało wdrożone w wersji hiszpańskiej by wpierać rozproszony rynek usług w Ameryce Środkowej i Południowej oraz Hiszpanii. Na koniec 2015 roku Booksy dostępne było w ponad 80 krajach, od niedawna także w Indiach, na Filipinach i w Republice Południowej Afryki. Aktualnie team Booksy jest na etapie kończenia procesów wdrażania aplikacji w Argentynie, Brazylii, RPA i Singapurze.
Aplikacja Booksy, jest innowacyjna w każdym obszarze. Wraz z rejestracją właściciele biznesu otrzymują w pakiecie narzędzia, do jakich często nie mieli dostępu, jest to m.in. zaawansowany crm, narzędzia lojalnościowe i społecznościowe. Dzięki Booksy, każdy biznes momentalnie rozbudowuje swoje kompetencje, zyskuje widoczną obecność w sieci, przez co ma szanse na szybszy rozwój, bez konieczności inwestowania w nowe oprogramowanie, czy szkolenia.
Po branży hotelarskiej, która od kilkunastu lat działa w takim systemie bookingowym, kolejne były usługi taksówkarskie. Teraz przyszła kolej na branże usługową. Booksy jest pierwszym tego typu systemem w Polsce, prawdopodobnie pierwszym w Europie i jednym z pierwszych w Stanach Zjednoczonych.