Portret własny

Stoimy za sukcesem ponad 100 prestiżowych projektów. Z powadzeniem wspieramy zarówno największe korporacje zagraniczne, jak i rodzime polskie firmy. Odpowiadamy za budowanie wizerunku osób, także tych z pierwszych stron gazet.

Każdego dnia wspieramy naszych klientów w tworzeniu bestsellerów rynkowych i budowaniu trwałych, wartościowych relacji z mediami oraz przedstawicielami opinii publicznej. Jak się okazuje, to właśnie ma największy wpływ na postrzeganie marki oraz jej prestiż, a co za tym idzie, sukces rynkowy.

Współcześni konsumenci, bombardowani zewsząd informacjami, mogą kupić od czasu do czasu produkt w promocji, ale czy robisz wystarczająco dużo, by pragnęli i ponawiali zakup Twojej marki i produktu? Czy Twoi klienci wiedzą, jaką unikalną wartość wnosisz do ich życia?

Nawet, jeśli posiadasz własne media i prowadzisz profile w mediach społecznościowych, to czy jesteś pewien, że to wystarczy, by uwieść Twojego klienta? Czy takie działanie jest w stanie odróżnić Twoją firmę od konkurencji? Na ile media własne budują trwałą relację z klientami?

Zachęcamy, by już dziś stworzyć Twoją opowieść i ustalić, jak chcesz się komunikować ze światem, bo to może stanowić o być albo nie być Twojego biznesu.

U nas możesz sprawdzić, jak możesz poprawić swoją komunikację, by pracowała na Twoją korzyść już od dziś.

Zamów wstępny, bezpłatny audyt działań komunikacyjnych pod adresem: biznes@bwpr.pl

Kreując WIZERUNEK naszych klientów wykorzystujemy m.in. takie narzędzia jak:

Audyty komunikacyjne
Tworzenie strategii marek
I strategii public relations
Prowadzenie biura prasowego
Media relations
Social Media Management
Kontent Management
Sponsor Relations
Celebrity Relations
Influencer Relations
Sesje wizerunkowe
Eventy wizerunkowe
Kampanie publicity
Kreowanie identyfikacji wizualnej
Szkolenia

Pracowaliśmy m.in. z:

Więcej informacji:
biznes@bwpr.pl