CRS CLINIC

CRS Clinic to nowoczesna placówka rehabilitacyjna, która powstała jako kontynuacja działającego na warszawskim rynku od 2005 roku Centrum Rehabilitacji Sportowej.
Od ponad 10 lat towarzyszy aktywnym osobom w drodze do zdrowia oferując usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie i wiedza zaowocowały stworzeniem własnej, unikalnej metodyki pracy. Metoda CRS Clinic została opracowana w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych oraz procedury medyczne, które są̨ gwarancją poprawnego przebiegu fizjoterapii. Ponieważ w trosce o zdrowie kluczową rolę odgrywa profilaktyka w CRS Clinic w ramach terapii eksperci dzielą się podstawami wiedzy z zakresu ergonomii ruchu oraz profilaktyki przeciążeń kręgosłupa. Nasi klienci to przede wszystkim zdrowi, aktywni ludzie, którzy realizując swoje pasje chcą jednocześnie zachować pełnie sił. CRS Clinic troszczy się także o sportowców zarówno wyczynowców jak i amatorów. Dla nich stworzona została możliwość oceny układu ruchu oraz specjalny TRENING MEDYCZNY. To rodzaj terapii, która łączy kompetencje trenera personalnego z fizjoterapeuta, dzięki czemu osoby w każdym wieku mogą uprawiać ulubiony sport bez ryzyka kontuzji. Dzięki tej terapii sportowcy nie tylko zwiększają swoje możliwości ale też nie powielają złych wzorców ruchowych powodujących przeciążenia i kontuzje. Jak wskazuje doświadczenie fizjoterapeutów z CRS Clinic takie podejście nie tylko w sporcie jest nieodzownym elementem sukcesu.
Aktualnie zespół CRS dba o naszych polskich reprezentantów którzy zawalczą o medale na Olimpiadzie w RIO.
W klinice przy pl. Grzbowskim w Warszawie można skorzystać́ nie tylko z fizjoterapii (rehabilitacji) oraz treningu medycznego ale także z konsultacji lekarskich i porad psychologa. Obecnie zakres działań został rozszerzony o rehabilitację w pediatrii, uroginekologii oraz stomatologii.
www.crsclinic.pl

maj 29th, 2016