Magnetyzm koloru Ultra Violet według SPARK SILVER JEWELRY

Każdego roku w okolicach grudnia Instytut Pantone ogłasza główne trendy kolorystyczne na nadchodzące sezony. 2018 będzie należał do tajemniczej głębi Ultra Violet. Przywołujący obraz roziskrzonego, nocnego nieba kolor ma prowokować i inspirować do tworzenia. Fiolet fascynował ludzi od wieków. Związany jest z mistycyzmem, odzwierciedla potęgę umysłu i wiąże się z magią. To właśnie aura tajemniczości czyni Ultra Violet tak atrakcyjnym. SPARK SILVER JEWELRY, podążając za trendami, przygotował zestawienie najciekawszych propozycji srebrnej biżuterii z kryształami Swarovski Crystals, zainspirowanych kolorem roku 2018.

Romans srebra i złota w linii Gilded
W połączeniu z magią Ultra Violet brzmi niezwykle intrygująco. Modele z linii Gilded to propozycja dla kobiet, szukających wysmakowanych, oryginalnych kompozycji. Są to przede wszystkim flagowe, bestsellerowe produkty SPARK SILVER JEWELRY w srebrno-pozłacanej odsłonie, znane z poprzednich kolekcji jedynie w wersji ze srebrem. Gilded z kryształami Swarovskiego w elektryzującym kolorze Utra Violet przykuwają uwagę swoją oryginalnością. Wśród propozycji znalazły się kolczyki i naszyjniki z serii: Double Drop, Classic Drop, ale także stylowej Arrow, Candy czy słodkiej Lollipop. Na miłośniczki zdobnych pierścionków również czeka niespodzianka w formie srebrno-pozłacanych pierścionków Lollipop i Rotundus.

Inspiracje kolorem Ultra Violet
Niezwykle interesujące jest również połączenie kryształów Swarovski Crystals z Alcantarą – przyjemnym w dotyku, miękkim, wytrzymałym i łatwym do czyszczenia materiałem, przypominającym zamsz. Ultra Violet doskonale podkreśla towarzyszące mu kolory. To świetny pomysł na ożywienie stylizacji i dodanie jej odrobiny tajemniczości i charakteru. Pragniesz, by nabrała nieco więcej delikatności? Wybierz oryginalną bransoletkę w subtelniejszej wersji fioletu.

Biznesowy look
Głęboki fiolet warto wykorzystywać również w biznesowych stylizacjach. Urozmaica je i dodaje im kobiecego charakteru. Kilka drobnych, biżuteryjnych detali w postaci kolczyków lub kompletu delikatnego naszyjnika i kolczyków z kryształami Swarovskiego w szlachetnym, głębokim odcieniu Ultra Violet doskonale przełamią sztywne i monotonne biznesowe czernie, granaty i szarości.

Przyciągająca uwagę, ultra-nowoczesna i magiczna jednocześnie – taka jest biżuteria SPARK SILVER JEWELRY w wydaniu Ultra Violet.