Warsztaty z Ewą Chodakowską w Gdańsku

Zbliża się lato, a wraz z nim treningi z Ewą Chodakowską – ambasadorką napoju izotonicznego dla kobiet OSHEE Pink. W Gdańsku odbędą się 13 czerwca, w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.
To rewelacyjna wiadomość dla wszystkich fanek treningów z Ewą Chodakowską, jak również kobiet, które po ćwiczeniach oczekują spektakularnych efektów. Kalendarzowe lato tuż tuż, a wraz z nim przybywa trenerka, która zmotywowała tysiące Polek do pracy nad ciałem i kondycją – już 13 czerwca pojawi się w Gdańsku. Partnerem spotkania jest izotonik OSHEE Pink, który nawadnia w trakcie wysiłku oraz podtrzymuje poziom energii nawet w najbardziej wyczerpujących momentach.

OSHEE PINK to pierwszy w Polsce izotonik stworzony specjalnie na potrzeby kobiet. Jego orzeźwiający smak różowego grapefruita i pełny witamin skład jak żaden inny napój wspomaga organizm podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Napój charakteryzuje się stężeniem osmotycznym zbliżonym do płynów ustrojowych człowieka, dlatego właśnie szybciej niż woda, soki, czy inne napoje wchłaniany jest przez organizm.
OSHEE PINK i zawarte w nim glikozydy stewiolowe, czyli substancje słodzące pochodzenia naturalnego (ekstrakt ze stewii) mają niemal zerową kaloryczność i nie podnoszą poziomu cukru we krwi. Skład napoju uzupełniają także witaminy: B3, zmniejszająca uczucie zmęczenia i znużenia, B5 pomagająca w utrzymaniu sprawności umysłowej, B6 wspomagająca układ odpornościowy oraz B7 nazywaną biotyną, wspierająca prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i pomagająca zachować zdrową skórę i lśniące włosy.
OSHEE PINK jest partnerem wspierającym uczestniczki warsztatów Ewy Chodakowskiej.