Nadmorski plener czytelniczy z Hanna Bakułą

W piątek 10 sierpnia o godz. 17:00 w ramach wydarzenia NADMORSKI PLENER CZYTELNICZY odbędzie się spotkanie z Hanną Bakułą poświęcone jej najnowszej książki „Obłęd. Otello i Singielka”.

„Obłęd Otello i Singielka” to kontynuacje bestsellerowej powieści „Singielka i Otello na zakręcie”. Zdeklarowanej Singielce Molly po raz kolejny przychodzi zmierzyć się ze swoim najgorszym snem. Irracjonalna fascynacja starszym od siebie Docentem i toksyczny związek odciskają piętno nie tylko na jej zdrowiu, ale i relacjach z przyjaciółmi oraz rodziną. Zakompleksiony naukowiec – specjalista od jodłowania w Tyrolu – próbuje całkowicie zawładnąć życiem Molly. Staje się coraz bardziej zazdrosny i zaczyna śledzić jej każdy ruch. Dla Singielki każdy dzień staje się zabawą w kotka i myszkę… Tyle że to nie jest zabawa, a wykańczająca gra o przetrwanie. Pijący Docent zdradza objawy choroby dwubiegunowej i zaczyna poważnie zagrażać bezpieczeństwu i zdrowiu Molly…
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Hanną Bakułą autorką tej przezabawnej powieści nie tylko dla kobiet, która na pewno będzie doskonałą wakacyjną lekturą.
Piątek 10. Sierpnia godz. 17:00 BULWAR NADMORSKI W GDYNI scena A