Martin Kaczmarski #zaryczdlazycia

Kierowca rajdowy Martin Kaczmarski odpowiedział na wyzwanie Felipe Massy i dołączył do akcji społecznej „Zarycz dla życia”. Do wsparcia akcji zaprosił: Piotra „Kędziora” Kędzierskiego, Włodzimierza Zientarskiego i Adama Kornackiego.
Ryczący team Martina znajdziecie pod linkiem:

www.youtube.com/watch?v=vCaEo3lF4-c

#zaryczdlazycia #roarforlife
„Zarycz dla życia” to pierwsza polska edycja międzynarodowego projektu „Roar for Life”. Celem akcji jest kreowanie pozytywnych zachowań związanych z prowadzeniem samochodu i zwrócenie uwagi na poważny problem społeczny jakim jest prowadzenie samochodu po alkoholu. Program ma za zadanie wpłynąć na postawy młodych ludzi tak, aby zanim wsiądą za kierownicę podjęli odpowiedzialną decyzję.

Kierowcy Williams Martini Racing Team – Felipe Massa, Valteri Bottas, Susie Wolff oraz Stig (Ben Collins) w tym roku rzucili wyzwanie Europie Wschodniej. Zadanie przed którym stanęliśmy to zebranie 30 tysięcy ryków imitujących ryk silnika F1. Wszystko po to by zwrócić uwagę na bezpieczne prowadzenie samochodu. Na ich zebranie mamy tylko 100 dni!

Finał tegorocznej edycji w Polsce odbędzie się 17 października podczas Europejskiej Nocy Bez Wypadków. Potem równowartość 120 tys. dolarów w lokalnych walutach zostanie przekazana fundacjom wspierającym świadomość odpowiedzialnej jazdy samochodem. W Polsce aż 150 tys. złotych trafi do Fundacji Kierowca Bezpieczny.