Limitowane T-shirty z linii „BOHOBOCO I am”

Dzień Kobiet to idealny moment na trochę luzu, wyjście poza normy, czy oficjalny dress code. Dobrze wie o tym duet polskich projektantów, Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek,  który na ten wyjątkowy dzień zaprojektował limitowaną linię T-shirtów z zaczepnymi i bardzo kobiecymi hasłami.

„I’m perfect, only mess is in my head”, „I’m fashion but not a victim” oraz „I’m always on a diet but can’t resist sweet things” to trzy sentencje z nowych T-shirtów BOHOBOCO, spójne z myśleniem współczesnych, niezależnych i świadomych swojej wartości kobiet. To rewelacyjna propozycja na Dzień Kobiet dla pań z luźnym podejściem do siebie, idącym w parze z odstąpieniem od ścisłych norm ubraniowych. Nowe koszulki BOHOBOCO urzekają swoją prostotą i kobiecością. Taki T-shirt to pozycja obowiązkowa w każdej garderobie. Pasuje do niemalże każdej stylizacji, nawet koktajlowej, dlatego jest świetną odpowiedzią na klasyczne pytanie – „co ja na siebie założę?”. Te „małe czarne” wśród topów to marcowy prezent od BOHOBOCO dla kobiet, bez których nie byłoby twórczości Michała Gilberta Lach i Kamila Owczarka.

T-shirty z linii „BOHOBOCO – I am..” uszyto z bawełny merceryzowanej, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i nabrały jedwabnego połysku. Dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy T-shirt biały, szary i czarny. Już od 8 marca będzie można je kupić w butikach BOHOBOCO oraz sklepie on-line www.bohoboco.com w cenie 350 zł.