JEDYNA W SWOIM RODZAJU „DOMÓWKA GWIAZD”! GOSPODARZAMI OMENAA MENSAH I DOMO+

Artyści, sportowcy, osoby znane z pierwszych stron gazet oraz dziennikarze wzięli wczoraj udział w jedynej w swoim rodzaju domówce – „Domówce gwiazd”. Podczas imprezy w domu na warszawskim Ursynowie zaprezentowano premierowy sezon programu „Domy gwiazd” prowadzonego przez Omenę Mensah, który w każdą niedzielę o 17:00 można oglądać na antenie kanału Domo+. Goście mogli także zobaczyć najnowszą, pełną miłości kolekcję mebli do sypialni #love od Omeny Mensah i jej firmy Ammadora.

3 marca 2016 roku Omenaa Mensah i Domo+, autorski kanał platformy nc+, zaprosili polskie gwiazdy na najlepszą domówkę tego roku. Goście stacji wraz z gospodarzami wznieśli toast za premierę piątej serii „Domów gwiazd”, którą można już oglądać na antenie stacji. W trakcie wydarzenia Omenaa zaprezentowała także meble z kolekcji #LOVE, które stworzyła w ramach swojej marki AMMADORA dla sieci sklepów JMB DESIGN. Wśród gości obecnych na domówce byli m.in. Lidia Kalita, Lidia Kopania, Macademian Girl, Tomasz Szczepanik, Rafał Maślak, Marta Kuligowska oraz wiele innych osób.

W programie „Domy gwiazd” Omenaa Mensah zagląda pod dachy znanych osób, towarzyszy im przez cały dzień, poznaje ich zwyczaje, gust oraz upodobania. Widzowie będą mieli okazję przekonać się, że gwiazdy to też ludzie – bałaganią lub są nadmiernie pedantyczne, mają wyjątkowy gust lub w ogóle nie przywiązują uwagi do stylu. W tym sezonie do swoich mieszkań i domów zapraszają: Krzysztof Rutkowski, Tadeusz Drozda, Lidia Kalita, Odeta Moro, Tomasz Olejniczak, Łukasz Jakóbiak, Tamara Gonzales-Perea, Andrzej Supron, Kaja Śródka oraz Rafał Sonik.

– Była to bez wątpienia domówka, którą uczestnicy zapamiętają. Rzadko kiedy zdarza się, że w prywatnym mieszkaniu spotyka się aż tyle osób znanych z pierwszych stron gazet. Chcieliśmy wraz z Domo+ pokazać, że gwiazdy też chodzą na domówki, jak każdy z nas i dobrze czują się w domowych pieleszach, co pokazujemy także na antenie w serii „Domy gwiazd” – mówi Omenaa Mensah, prowadząca w Domo+ program „Domy gwiazd”.

Gości na imprezę dowoziły samochody iTaxi, a wszyscy obecni otrzymali prezenty od firmy „Home & You”.

Domo+
Dodaje inspiracji

Domo+ to pierwszy i jedyny polski kanał tematyczny o projektowaniu przestrzeni, w której żyjemy. Dostarcza praktycznych wskazówek i inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów. Pozwala zobaczyć miejsca dostępne dla niewielu – domy gwiazd, luksusowe posiadłości czy zdumiewające hotele. Ukazuje także prawdziwe ludzkie historie i przemiany. Przybliża piękno przedmiotów użytkowych i pokazuje, że otoczenie ma znaczenie. Stacja nadaje program całą dobę. Ramówkę wypełniają tak znane na świecie programy jak „Ucieczka na wieś” czy „Wielkie projekty” oraz autorskie polskie produkcje „Domy gwiazd”, „Remont w 48 godzin”, „Home staging” czy „Daleko od miasta”. Domo+ emituje także „EXPRESS DOMOWY”, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony designowi i ogrodnictwu. Kanał jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji to blisko 3,8 mln gospodarstw domowych. Domo+ istnieje od 2008 roku. Więcej informacji na www.domoplus.pl i www.facebook.com/Domoplus.

OMENAA MENSAH to charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która przez lata pracy w telewizji zdobyła uznanie i sympatię szerokiej grupy widzów. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych prezenterek pogody i dziennikarek telewizyjnych. Współpracuje ze stacjami TVN, TVN24, TVN METEOACTIVE, a także współtworzy i prowadzi program „Domy gwiazd” na antenie DOMO+.
Omenaa Mensah to także bizneswoman i właścicielka marki Ammadora, która tworzy oryginalne meble inspirowane sztuką, doktorantka SGH, ekspertka i prowadząca szkolenia z zakresu autoprezentacji, ambasadorka tolerancji oraz założycielka i Prezes fundacji Omenaa Foundation, w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą pomiędzy Polską, a Afryką Subsaharyjską. Aktualnie najważniejszą, realizowaną inicjatywą fundacji jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla dzieci ulicy, których największym marzeniem jest zdobycie wykształcenia, aby osiągnąć niezależność i móc godnie żyć. Fundusze na budowę szkoły, a także na inne projekty fundacji zbierane są przy pomocy nowoczesnej aplikacji www.omenaa.pl.
Najnowszym projektem biznesowym Omeny Mensah jest kolekcja mebli do sypialni LOVE, które marka AMMADORA przygotowała we współpracy z JMB DESIGN.