Grzegorz Hyży ryczy

Grzegorz Hyży dołączył do akcji społecznej „Zarycz dla Życia” i nagrał filmik, w którym wraz z zespołem naśladuje ryk silnika bolidu Formuły 1. Do zaryczenia nominował Adama Lamberta.
www.youtube.com/watch?v=cKF6DoPuOmw

#zaryczdlazycia #roarforlife
„Zarycz dla życia” to pierwsza polska edycja międzynarodowego projektu „Roar for Life”, który ma zwrócić uwagę na problem jazdy na „podwójnym gazie”. Inicjatorem akcji jest team Formuły 1 Williams Martini Racing. Kierowcy Felippe Massa, Valteri Bottas, Susie Wolff, a także znany z programu TOP GEAR Stig (Ben Collins) rzucili wyzwanie Polsce. Zadanie, przed którym stanęliśmy to zebranie 30 tysięcy ryków, czyli dźwięków naśladujących ryk silnika F1. Wszystko po to by zwrócić uwagę na problem jazdy samochodem po alkoholu. Jeśli w ciągu 100 dni uzbieramy komplet ryków, 150 000 złotych trafi do Fundacji Kierowca Bezpieczny na projekty związane z bezpiecznym prowadzeniem samochodu.
Mamy czas tylko do 17 października!

Ważne jest, aby jak najwięcej osób zaangażowało się w akcję, a idea „Zarycz dla życia” trafiła do jak największej grupy kierowców i przekonała ich do podejmowania odpowiedzialnych decyzji.

KAŻDY RYK MA ZNACZENIE! DOŁĄCZ DO NAS!
1. Nagraj film ze swoim udziałem, w którym ryczysz jak samochód wyścigowy. Zaryczeć możesz indywidualnie lub w grupie. Liczy się ryk każdej osoby.
2. Wrzuć film na Instagram/Facebooka/Twittera/VK albo prześlij go za pomocą strony www.zaryczdlazycia.pl
3. Dodaj hashtag #ZARYCZDLAZYCIA i nominuj 3 znajomych.

www.zaryczdlazycia.pl