Dzień Babci ze SPARK

Ciepłe dłonie, pełne miłości i dobroci spojrzenie, dom wypełniający się zapachem świeżo upieczonej szarlotki… opiekunka, powierniczka, pocieszycielka, przyjaciółka. To właśnie fenomen Babci – osoby bezgranicznie kochającej i zawsze mającej dla nas czas. Już za moment Ich wielkie święto. Warto uczcić ten dzień wyjątkowym prezentem dla wyjątkowej w naszym życiu Kobiety. SPARK podpowiada, jak dzięki biżuteryjnemu upominkowi powiedzieć Babci „kocham Cię”.

Klasyczny komplet dla klasycznej Babci – na każdą okazję
Klasyka była, jest i zawsze będzie w modzie. Delikatne, subtelne komplety biżuterii serii Basic, wśród których do wyboru znajdziemy kolczyki, naszyjniki, wisiorki oraz bransoletki, są doskonałym pomysłem dla każdej Babci. Poszczególne elementy świetnie korespondują ze sobą i tworzą idealne zestawienie, podkreślając tym samym elegancję i szyk każdej dojrzałej kobiety.

Sportowa elegancja dla Super Babci
W dzisiejszych czasach Babcia nie kojarzy się już tylko z bujanym fotelem i kłębkiem włóczki w dłoniach. W XXI wieku Babcie starają się być w formie, są aktywne i często uprawiają różnego typu sporty. Jazda na rowerze, joga dla seniorów, nordic walking, pływanie, a może zwykła gimnastyka? Każda Babcia- również Babcia-sportsmenka – chce czuć się piękna o każdej porze dnia i nocy. Jeśli chcesz uszczęśliwić tę energiczną i żywotną osóbkę, podaruj Jej unikatową bransoletkę, którą będzie mogła nosić w każdej sytuacji – również podczas treningów. Bransoletki z kolekcji Sparkling to fantastyczny wybór dla aktywnej i pełnej ikry Babci. Delikatna, oryginalna Alcantara w połączeniu z ekskluzywnymi kryształami Swarovski będzie subtelnie i nowocześnie podkreślać dziarski charakter ukochanej Babci.

Babcia – bizneswoman
Skoro o aktywności mowa – nie tylko fizycznej, ale i zawodowej, podczas wyboru upominku dla Babci-bizneswoman, warto zwrócić uwagę na dłonie, które są wizytówką każdej Kobiety. Zadbane i „udekorowane” unikatowym pierścionkiem, będą pięknie eksponowały i podkreślały charakter jego nowej właścicielki. Kolekcja Candy obfituje w modele pierścionków idealnie komponujących się z różnym typem stylizacji – zarówno codziennej, wizytowej, jak i wieczorowej.