Anna Męczyńska gościem 10 SPOTKANIA KOBIET w LEGNICY

Autorka książki „Figura jak z ekranu”, kostiumograf i jedna z najlepszym w Polsce stylistek Anna Męczyńska będzie gościem 10 SPOTKANIA KOBIET w Legnicy. To ona zbudowała styl Natalii Boskiej z rodzinki.pl czy Agaty Przybysz w serialu Prawo Agaty. Dzięki niej dziesiątki kobiet poprawiło swój styl i zyskało więcej pewności siebie. W trakcie wykładu w Legnicy Anna Męczyńska zdradzi triki i podzieli się wskazówkami, jak radzić sobie z ubraniami, żeby wyglądać jak filmowa gwiazda.

Na to spotkanie warto wybrać się, żeby zyskać solidną dawkę eksperckiej wiedzy, która przyda się każdej kobiecie i będzie procentować przez całe życie. Moda się zmienia, bywa ulotna, powraca, jednak zasady, którymi się rządzi są niezmienne. Nawet jeśli nie lubi się spędzać zbyt dużo czasu na pracy nad własnym stylem warto je znać, by po prostu mieć swój styl, dobry styl.
Anna Męczyńska od blisko 25 lat profesjonalnie zajmuje się stylizacją oraz kreowaniem wizerunku osób, zarówno prywatnych, jak i tych z pierwszych stron gazet. Uznawana jest za jedną z najlepszych kostiumografek w Polsce. Jest autorką kostiumów w serialach m.in. „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty”, „Niania”, czy „Ja to mam szczęście”. Była głównym kreatorem kostiumów w pełnometrażowych produkcjach tj. „Wkręceni”, „Wkręceni 2”, „Narzeczony na niby”, „Śniadanie do łóżka”, „Miłość na wybiegu” i wielu innych. Pracuje przy programach telewizyjnych. Na swoim koncie ma współpracę przy produkcjach tj. „Kobieta na krańcu świata”, „Pod dachami gwiazd”, „Ściąga z szafy”, czy „Maja w ogrodzie”, czy „Idol”. W przerwach pomiędzy kolejnymi produkcjami telewizyjnymi lub filmowych stylizuje sesje do najpopularniejszych tytułów prasowych (m.in. Pani, Viva, Gala), tworzy kostiumy do spektakli teatralnych, prowadzi seminaria oraz warsztaty z zakresu stylizacji, czy dress-code, a także pracuje z gwiazdami oraz indywidualnymi klientami, którym konstruuje szafy, uczy stylu i kreuje odpowiedni wizerunek. Jest także autorką poczytnej książki „Figura jak z ekranu”, w której odkrywa stylizacyjne triki gwiazd i zdradza „co zrobić, żeby nie stracić fortuny, a wyglądać jak milion dolarów”. Uważa, że dobrze wyglądać może każdy niezależnie od statusu materialnego, figury, czy wieku. Sama jest najlepszym dowodem na to, że dobry styl nie ma metryki.