Zimowe Relaksy dostępne w wersji sneakers

Najsłynniejsze obuwie PRL-u – buty Relaks – od ubiegłego roku dostępne są w salonach firmowych Wojas w całej Polsce. Wielbiciele ich wygody, komfortu i funkcjonalności mogą w tym roku liczyć na więcej. W stałej ofercie pojawiły się także męskie trampki.
Marka Relaks po raz kolejny oferuje sposób na polubienie zimy w mieście. Dla tych, którzy nie przepadają za trzewikami, jak również dla amatorów trampek, którzy uwielbiają nosić je przez cały rok i przy każdej okazji, wprowadzone zostały dwa modele męskich sneakersów – czarny i brązowy. Są one wystarczająco ciepłe, by poruszać się w nich swobodnie w trakcie zimy, a jednocześnie wyglądają modnie. To idealne uzupełnienie wielu męskich stylizacji. Trampki Relaks rewelacyjnie komponują się nie tylko z bluzami, luźnymi spodniami czy puchowymi kurtkami, ale również świetnie wyglądają w zestawieniu z klasyczną marynarką czy eleganckim płaszczem.
Obie wersje – zarówno czarna, jak i brązowa – zostały wykonane z naturalnych owczych skór typu kożuch, które doskonale ochronią stopy przed niskimi temperaturami. W trampkach marki Relaks wykorzystano także podeszwę z bieżnikiem, która odizolowuje stopę od śniegu i zapewnia dobrą przyczepność do podłoża. Dzięki temu, trampki Relaks można spokojnie nosić niezależnie od pogody. Nowa propozycja marki Relaks to dowód na to, że modne rzeczy mogą być jednocześnie ciepłe i funkcjonalne.
Trampki męskie Relaks są już dostępne w sieci sklepów Wojas na terenie całej Polski.
Cena: 349 zł.