„Zarycz dla życia” na BAJA POLAND 2015

Ekipę akcji społecznej „Zarycz dla Życia” w tym tygodniu spotkacie na Pucharze Świata FIA w Rajdach Terenowych LOTTO Baja Poland. „Ryki dla życia” będą nagrywane od piątku do niedzieli na trasie rajdu w Szczecinie, Drawsku Pomorskim i Dobrej. Każdy, kto przyłączy do akcji, otrzyma alkotest. W rajdzie wystartuje ambasador „Zarycz dla życia” i czterokrotny zwycięzca rajdu Krzysztof Hołowczyc.

„Zarycz dla życia” to pierwsza polska edycja międzynarodowego projektu „Roar for Life”, który ma zwrócić uwagę na problem jazdy na „podwójnym gazie”. Inicjatorem akcji jest team Formuły 1 Williams Martini Racing. Kierowcy Felippe Massa, Valteri Bottas, Susie Wolff, a także znany z programu TOP GEAR Stig (Ben Collins) rzucili wyzwanie Polsce. Zadanie, przed którym stanęliśmy to zebranie 30 tysięcy ryków, czyli dźwięków naśladujących ryk silnika F1. Wszystko po to by zwrócić uwagę na problem jazdy samochodem po alkoholu. Jeśli w ciągu 100 dni uzbieramy komplet ryków, 150 000 złotych trafi do Fundacji Kierowca Bezpieczny na projekty związane z bezpiecznym prowadzeniem samochodu.
Mamy czas tylko do 17 października!

Ważne jest, aby jak najwięcej osób zaangażowało się w akcję, a idea „Zarycz dla życia” trafiła do jak największej grupy kierowców i przekonała ich do podejmowania odpowiedzialnych decyzji.

Akcję wsparli m.in.:
Robert Lewandowski www.youtube.com/watch?v=aFMVRrcrPtE
Martin Kaczmarski www.youtube.com/watch?v=vCaEo3lF4-c
Omenaa Mensah www.youtube.com/watch?v=k6rqD6HAqT0
Rafał Sonik, Jurek Owsiak, Irek Bieleninik i około 6 tys. festiwalowiczów na Przystanku Woodstock: www.youtube.com/watch?v=0PKx3aQxRtI

KAŻDY RYK MA ZNACZENIE! DOŁĄCZ DO NAS!
1. Nagraj film ze swoim udziałem, w którym ryczysz jak samochód wyścigowy. Zaryczeć możesz indywidualnie lub w grupie. Liczy się ryk każdej osoby.
2. Wrzuć film na Instagram/Facebooka/Twittera/VK albo prześlij go za pomocą strony www.zaryczdlazycia.pl
3. Dodaj hashtag #ZARYCZDLAZYCIA i nominuj 3 znajomych.