Walentynkowe propozycje od SPARK

Kiedy opadną emocje, związane z gorączkowymi poszukiwaniami świątecznych upominków, a portfele zdążą już odetchnąć po dość intensywnym, bożonarodzeniowym okresie, luty – jak co roku – przywita nas kolejną zagwostką w postaci upominku walentynkowego. Prezent na Święto Zakochanych powinien wyrażać emocje i odzwierciedlać gorące uczucie, którym darzymy drugą połówkę. Delikatna i dyskretna, czy okazała i wytworna – biżuteria zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent na tę okazję.

I SPARK you
Nieodłączny element stylizacji kobiety, który nierzadko staje się cząstką jej osobowości. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje i praktykując świeże podejście do designu, marka SPARK oferuje szeroką gamę modeli kolczyków, bransoletek, pierścionków i naszyjników z kolekcji Basic, Candy, Sparkling lub najnowszej – Designer Edition.

Na każdą okazję i od święta
Odpowiedni wybór biżuterii powinien być przede wszystkim podyktowany jej przeznaczeniem. W kolekcji Basic znajdziemy egzemplarze biżuterii klasycznej, idealnie komponującej się z codzienną stylizacją. Dyskretne kolczyki z serii Cube Studs czy Paveball Studs, w połączeniu z naszyjnikiem, dodadzą łagodnego blasku i efektownie wyeksponują twarz i dekolt. Jeśli chcemy, by walentynkowy prezent uzupełniał casualowy bądź biznesowy outfit naszej Walentynki, warto postawić na subtelną serię Candy. Znajdziemy w niej zarówno proste i klasyczne, jak i fantazyjnie nieregularne zestawienie kryształów Swarovski® Crystals, oprawione wysokiej jakości próbą srebra. Powiew elegancji i szczypty orientu odnajdziemy w kolekcji Sparkling. Łączy ona w sobie miękkość Alcantary® – eleganckiego i trwałego, przyjemnego w dotyku materiału z olśniewającym blaskiem kryształów. Jej wyjątkowość zawiera się w różnorodności kolorów, struktur i kształtów poszczególnych projektów, które możemy „przyodziać” niezależnie od okazji. Najnowsza kolekcja marki SPARK – Designer Edition to z kolei propozycja dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Tu kryształy zaprojektowane przez samego Jean Paul Gaultiera zniewalają ferią barw. Modele z serii Designer Edition idealnie odnajdą się w blasku fleszy na czerwonym dywanie.

Jakość i nowoczesne wzornictwo
Marka SPARK może poszczycić się certyfikatem jakości, nadanym przez firmę SWAROVSKI. Precyzyjny, perfekcyjny szlif Swarovski® Crystals sprawia, że fantastycznie odbijają one światło, podkreślając tym samym wyjątkowość swojej właścicielki.