Torby LOFT LOVE ROCK’N’ROLL

Projektantki LOFT37 Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka w kolekcji LOFT LOVE ROCK’N’ROLL na sezon jesień-zima 2015/2016 proponują efektowne torby, które idealnie dopełnią look i dodadzą „pazura” każdej stylizacji.

Na nadchodzący sezon projektantki LOFT37 oprócz butów, tradycyjnie już proponują także torby. W kolekcji znajdziemy m.in. supermodne torby-worki z frędzlami w stylu boho, sakwy z pojemnymi kieszeniami, obszerne torby LOVE z dekoracyjnym suwakiem, a także klasyczne torby trapez oraz torby a’la teczki na laptopa.
W nowej linii LOFT LOVE ROCK’N’ROLL oprócz dominujących w sezonie jesienno-zimowym kolorów, jakimi zwykle są czerń i różne odcienie szarości, projektantki lansują też inne barwy. Na topie będą kolor Taupe, czyli ciemny brąz wpadający w szarość, który ich zdaniem ma szansę stać się nową czernią sezonu oraz energetyczna fuksja, która doda kolorytu nawet najbardziej stonowanej stylizacji. Torby LOFT37 szyte są z wysokiej jakości, naturalnej skóry i starannie wykończane. Podobnie jak buty tworzone przez Paulinę i Joannę, zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie klientek, dla których ważne jest połączenie znakomitego designu i funkcjonalności.
Torebki z najnowszej kolekcji LOFT37 – LOFT LOVE ROCK’N’ROLL – już są dostępne w sklepach stacjonarnych LOFT37 oraz butiku on-line marki.

www.loft37.eu