Teraz jeszcze więcej parówek – jesienna promocja Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin

Chrzanowska Manufaktura Wędlin wprowadziła do sprzedaży nową wielkość opakowań parówek. Teraz wszystkie dziewięć smaków można kupić w opakowaniach rodzinnych o gramaturze 250g. Sprzedaż nowości w ofercie producenta wspierają dedykowane działania w punktach sprzedaży.

Parówki z Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin są od teraz dostępne w 250 g opakowaniach. To idealna porcja na posiłek dla całej rodziny. Produkty otrzymały wsparcie sprzedaży i są dostępne w atrakcyjnych pakietach 600 g: dwa opakowania 250 g i jedno opakowanie 100 g gratis w cenie od 8,38 zł. To mądry wybór dla ceniących ekonomiczne zakupy i tych, którzy nie lubią jeść sami.
Akcja obejmuje dziewięć rodzajów parówek: Parówki wieprzowe, Parówki z szynki (dwa rodzaje 72 proc i 92 proc mięsa), Parówki drobiowe, Parówki z filetem z kurcząt z 92 proc. zawartością mięsa, Parówki Kids z szynki, Parówki Kids z szynki z cielęciną, Parówki Kids z filetem z kurcząt.
Nowe promocyjne pakiety są wspierane w punktach sprzedaży materiałami POS.
Parówki z Chrzanowa doskonały smak i aromat zawdzięczają delikatnemu wędzeniu. Nie zawierają glutenu, fosforanów i sztucznych barwników. Można je kupić w dobrych sklepach spożywczych na terenie całego kraju.
Opakowanie 250 g kosztuje od 4,19 zł
Pakiet 600 g (dwa opakowania 250 g i jedno opakowanie 100 g) kosztuje od 8,38 zł
Promocja trwa do odwołania

***
W Chrzanowskiej Manufakturze Wędlin (ChMW) szynki, parówki i kiełbasy powstają ze starannie wyselekcjonowanego mięsa w oparciu o oryginalne receptury. Wędliny z Chrzanowa smakują jak te, których smak pamiętamy sprzed lat. Cała produkcja odbywa się w oparciu o rygorystyczne systemy bezpieczeństwa i higieny. www.chrzanowskamanufaktura.pl