Spraw, by święta zyskały większy blask – SPARK pod choinkę

Gorączka przedświątecznych zakupów w pełni. Jeśli nadal zastanawiacie się, czym chcielibyście obdarować bliską osobę, SPARK SILVER JEWELRY przygotował zestawienie praktycznych gwiazdkowych upominków, które doskonale wpisują się w niezwykły, baśniowy okres Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, że biżuteria posiada niezwykłą moc przywoływania wspomnień – taki upominek to podarowanie kolejnej ważnej, magicznej dla tej osoby chwili.

Efektownie wcale nie znaczy drogo – pomysł na prezent za 100zł
Wbrew przyjętej opinii, w ten magiczny czas, Święty Mikołaj powinien przyjść do każdego – nawet, jeśli miałby to być drobiazg. Jeśli Twój budżet na prezenty gwiazdkowe jest mocno ograniczony, pomyśl o bransoletce, na przykład z serii Bumerang czy Busso Mira z najnowszej kolekcji SENSATION. Efektowna i elegancka Alcantara, ozdobiona pięknymi kryształami Swarovski doda blasku świątecznej stylizacji każdej z Pań w rodzinie niezależnie od wieku.

Eleganckie komplety biżuterii
Premię świąteczną przeznaczasz na gwiazdkowe upominki? Pragniesz podarować bliskiej osobie coś naprawdę szczególnego? Pamiętaj, że biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem na prezent. Zestaw kolczyków i naszyjnika z serii Piansano, Arrow czy Anabele marki SPARK SILVER JEWELRY to wytworne komplety, dzięki którym obdarowana kobieta poczuje się niezwykle wyjątkowo w te święta.

Uchylić nieba – hulaj duszo, piekła nie ma
Masz rozrzutną naturę, a święta są dla Ciebie kolejną, cudowną okazją na podarowanie bliskim oryginalnych prezentów? Biżuteria marki SPARK SILVER JEWELRY to ponad dwa tysiące projektów biżuterii z kryształami Swarovski Crystals: stylowe kolczyki, bransoletki i naszyjniki z wytwornej, niemal królewskiej linii Designers Edition to propozycja dla pań, dla których elegancja stanowi drugie imię. Bogata kolorystyka oraz niespotykany szlif kryształów serii Delia, Kaputt i Kaputt Oval Dives zachwycą najbardziej wybredne gusta.

Przypominamy, że do 7 stycznia 2018 macie okazję obejrzeć na żywo wybrane projekty marki SPARK SILVER JEWELRY z kolekcji Metamorphosis i Sensation w Pop-Up Store, w nowoczesnej przestrzeni The Designer Gallery w Galerii Mokotów w Warszawie.

Sparkowych Świąt !

www.spark-shop.com