Ruszył nabór do elitarnej szkółki piłkarskiej

 

Letni obóz piłkarski OSHEE BVB CAMP odbędzie się w lipcu 2015 r. Udział w nim zapewnią sobie ci, którzy wywalczą sobie miejsce w konkursie. Chętni by spełnić swoje marzenia u boku trenerów legendarnej drużyny Borussii Dortmund mogą już teraz próbować swoich szans i zgłaszać się na stronie www.oshee.eu. Do wygrania jest aż 60 miejsc na obozie OSHEE BVB CAMP. To może być początek wielkiej kariery piłkarskiej!
W ramach kontraktu podpisanego z Borussią Dortmund firma OSHEE stworzyła projekt letniej szkółki piłkarskiej w której udział może wziąć polska młodzież. Chętni by przez 5 dni grać pod okiem trenerów klubu Borussia Dortmund mogą wypełnić zgłoszenie na stronie www.oshee.eu By wygrać jedno z 60 miejsc na OSHEE BVB CAMP wystarczy nagrać film konkursowy prezentujący grę w piłkę i zawierający autorską odpowiedź na pytanie: „Dlaczego kocham piłkę nożną?“. Na wygraną mają szanse wszyscy, urodzeni pomiędzy 2003 a 2008 rokiem. O zwycięstwie decydować będzie kreatywność i oryginalność przygotowanego filmu, a nie poziom zaprezentowanych umiejętności piłkarskich. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 czerwca br. Laureaci konkursu bedą mogli przez 5 dni trenować pod okiem największych trenerów niemickiej Bundesligi. Wygrani otrzymają także oryginalne stroje szkółki piłkarskiej BVB, wyżywienie oraz nocleg (opcja dla przyjezdnych) Uwaga! Swoje filmy mogą wysyłać także dziewczynki!
Na uczestników konkursu z największą oglądalnością filmowego zgłoszenia na kanale YOTUBE czeka dodatkowych 5 nagród w postaci rocznego zapasu OSHEE YOUNG i bluz OSHEE BVB CAMP.
OSHEE BVB CAMP odbędzie się w dniach od 20 do 24 lipca br.
Szczegółowe zasady i regulamin są dostępne na stronie www.oshee.eu
W maju br w ramach kontraktu OSHEE Polska z klubem Borussia Dortmund do polskich sklepów trafiła limitowana seria napojów izotonicznych w charakterystycznych, czarno-żółtych barwach klubu z wizerunkiem kluczowych graczy na etykietach. Ta limitowana seria dostępna jest w standardowych butelkach o pojemności 0,75 i 1 litra.