Ponadczasowy blask zamknięty w perle

Niekwestionowany synonim wytwornej elegancji i niekłamanego szyku. W przeciwieństwie do innych kamieni nie są minerałami, a wytworem żywej istoty – perłopława. Perły symbolizują czystość, naturalne piękno i z chęcią noszą je zarówno gwiazdy na czerwonym dywanie, jak i sama królowa Elżbieta II – to jej ulubiony dodatek biżuteryjny i nieodłączny atrybut.

Drogocenne klejnoty
Perły są obowiązkowym elementem garderoby każdej stylowej wielbicielki biżuterii. Te najprawdziwsze, naturalne, powstające w muszli małża, są niezwykle rzadkie i bardzo kosztowne (biżuteria z naturalnymi perłami warta jest miliony dolarów!). W XIII wieku w Chinach odkryto, że perły można wyhodować, umieszczając w muszli np. ziarenko piasku. W wyniku tego małż, broniąc się przed ciałem obcym, odkłada wokół niego kolejne warstwy masy perłowej, formując ostatecznie jeden z najbardziej pożądanych na świecie, naturalnych klejnotów pochodzenia organicznego. Perły hodowlane są niezwykle popularne, ale nadal stosunkowo drogie.

Zachwyt prawdziwy
Doskonałą, nie mniej efektowną alternatywą dla pereł naturalnych i hodowlanych są kryształowe perły Swarovskiego. To niemal doskonałe repliki prawdziwych pereł, które wykonane zostały z unikalnego kryształowego rdzenia pokrytego innowacyjną powłoką, która charakteryzuje się jedwabiście gładką, zaokrągloną powierzchnią. Niespotykany połysk kryształowych pereł Swarovskiego uzyskano dzięki innowacyjnej technologii powlekania opracowanej przez firmę Swarovski. Nadaje ona perle tajemniczy blask, który wydaje się promieniować z samego jej wnętrza.

Kryształowe perły Swarovskiego dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Jeśli „diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny”, to perły mogą być opisane jako jej najlepszy “towarzysz życia”. Co ciekawe, perły od Swarovskiego dopasowują się do ciepła skóry zatem ich noszenie to czysta przyjemność. Swarovski® Pearls mają idealny kształt, wysoki połysk i występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Powstają z tych samych komponentów, co perły hodowlane, a są znacznie tańsze. Szeroką gamę biżuteryjnych dodatków ze sztuczną perłą znajdziemy w ofercie marki SPARK SILVER JEWELRY.

W blasku kryształowych pereł Swarovskiego
SPARK SILVER JEWELRY, jako certyfikowany producent srebrnej biżuterii z kryształami Swarovski® Crystals, w swojej ofercie proponuje ekskluzywne komplety kolczyków, bransoletek i naszyjników z kryształowymi perłami Swarovskiego. Kobiety je uwielbiają, ponieważ są trwałe i niezwykle efektowne. Wielbicielki pereł mogą tu zatem wybierać do woli w kształtach i wybarwieniach – od bieli, poprzez krem, beże, brązy, metaliczne szarości, aż po czerń. Biżuteria z kryształową perłą marki SPARK SILVER JEWELRY pięknie prezentuje się nie tylko solo, ale i w zestawach. Dostępne w ofercie komplety kolczyków, bransoletek i naszyjników z serii Primadonna albo Pearl Drops z powodzeniem uzupełnią ślubną stylizację zarówno casualową jak i biznesową. Linia Primadonna to szykowne kolczyki i naszyjniki , które powstały z połaczenia eleganckich pereł i luksusowych kryształów Swarovski Crystals w kolorze Light Grey, Cream Rose, Bronze, Powder Almond czy klasycznym White. Z kolei kolczyki i naszyjnik z linii Pearl Drop z perłą w kształcie łezki to propozycje bardzie klasyczne wpisujące się w nurt minimalistyczny, których linia idealnie wysmukli optycznie dekolt i szyję.

Biżuteria marki SPARK SILVER JEWELRY to bez wątpienia ponadczasowy styl oraz gwarancja jakości i trwałości. Bogate wzornictwo sprawia zaś, że z poszczególnych elementów można tworzyć stylowe komplety, dzięki czemu służy kobiecie na każdą okazję.