Nowy samochód Jakóbiaka?

Łukasz Jakóbiak został przyłapany przez fotografa w nowiutkim Porsche 911 Carrera. Czy to nowy nabytek prowadzącego „20 metrów kwadratowych Łukasza”? Okazuje się, że nie. Takie Porsche można wygrać w konkursie RACE TO DESIRE/WYŚCIG PRAGNIEŃ.

Łukasz Jakóbiak obok supermodelki Bar Refaeli i Bena Collinsa (Stiga z Top Gear) zasiada w jury międzynarodowego konkursu RACE TO DESIRE/WYŚCIG PRAGNIEŃ, w którym można wygrać Porsche 911 Carrera w legendarnych barwach teamu F1 Williams Martini Racing. Czy to znaczy, że wkrótce za kierownicą Porsche na ulicach Warszawy zobaczymy także pozostałych członków jury?
(Foto. WBF)
Początek współpracy Martini i Porsche sięga 1968 roku. Wtedy na torze Nürburgring po raz pierwszy wystartowało Porsche z logotypem Martini. W ramach tej współpracy w 1970 roku powstał zespół Martini Racing. W 1971 roku Porsche w charakterystycznych biało-niebiesko-czerwonych barwach Martini wygrało 24-godzinny wyścig w Le Mans.
Aby przywołać podobne emocje i ducha rywalizacji powstała idea konkursu RACE TO DESIRE/WYŚCIG PRAGNIEŃ, w którym można wygrać Porsche 911 Carrera w barwach Martini Racing.
Jak można wygrać Porsche?
Wystarczy zamieścić swoje zdjęcie z grupą przyjaciół podczas imprezy, koncertu, czy innej okazji na stronie www.martiniracing.com lub umieścić je na jednym z portali społecznościowych (Instagram, Twitter, VK) z hashtagiem #martiniracing.
Co tydzień jury konkursowe wybiera zwycięzców, którzy dostaną szansę na walkę o nagrodę główną Porsche 911 Carrera. W konkursie czekają także Vespa Martini, Foto Dron Martini i kolekcjonerskie koszulki Martini Racing.
Autor najciekawszego zdjęcia z Polski pojedzie do Włoch na tor Monza w trakcie Grand Prix Włoch Formuły F by stanąć do walki z finalistami z innych krajów (Czech, Rosji, Ukrainy, Estonii, Łotwy, Kazachstanu i Gruzji). Zwycięzca zdobędzie Porsche 911 Carrera, dokładnie to w którym przyłapany został Łukasz Jakóbiak.

www.martiniracing.com

Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 8 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 7 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 6 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 5 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 4 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 3 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 2 Łukasz Jakóbiak w nowym Porsche 1