Na żeglarską nutę ze SPARK SILVER JEWELRY

Biało-granatowa kolorystyka z czerwonymi akcentami, nawiązująca do stylu marynarskiego, nieodzownie kojarzy się z wakacjami i chociaż trend modny jest raczej jedynie w sezonie letnim, powraca do nas każdego roku jak bumerang. Jeśli dorzucić do tego wszechobecne poziome pasy, różnego rodzaju plecionki i nawiązania do żeglarskiej liny, białe okulary, dużą torbę oraz akcenty w postaci kotwicy – pierwszorzędną stylizację marynarską mamy gotową! Pozostaje jedynie dobór odpowiedniej, spójnej z całością biżuterii. Co wybrać, by nie przesadzić? Świetnym rozwiązaniem okażą się wakacyjne propozycje delikatnych kolczyków, naszyjników czy bransoletek od SPARK SILVER JEWELRY.

W sezonie wiosenno-letnim marynarskie inspiracje są jednym z najsilniejszych trendów w modzie. Styl marynarski to przede wszystkim klasyczne zestawienie kolorów, nieskomplikowane fasony i charakterystyczne ozdoby w postaci plecionych toreb czy motywu kotwicy. Prosto i świeżo.

Na spotkanie z przyjaciółmi i na randkę
Jeśli lubisz kobiece fasony, śmiało zdecyduj się na biało-granatową sukienkę z poziomymi pasami. Do niej dobierz czerwone szpilki i torbę, a na wierch narzuć białą, letnią marynarkę. Na wieczorne wyjście zaś zastąp skórzaną ramoneską, a Twój look nabierze pazura. Do tego zestawu dobierz delikatne kolczyki-wkrętki Busso w kolorze Royal Blue lub w wersji dłuższej – kolczyki Pera w kolorze Denim Blue, a do tego modny w tym sezonie zegarek Punto, Crono lub Ladybird w wersji Navy Blue lub White z kryształami Swarovski Crystals – sztandarowe modele z najnowszej kolekcji Kaleidoscope marki SPARK SILVER JEWELRY. W takiej stylizacji zachwycisz niejedną osobę – ubrania w stylu marynarskim odejmują lat i są niezwykle uniwersalne.

W zestawie ze spodniami…
… bo nie zawsze musi być przecież dziewczyńsko. W propozycji stylizacji marynarskiej ze spodniami, do granatowych klasycznych chinosów z długością nogawki 7/8, dobierz biało-granatową bluzkę-hiszpankę, pięknie eksponującą ramiona. Z takim lookiem świetnie skomponują się bransoletki Sparkle lub Odelissa w wersji White, Red, Crystal lub Navy Blue. Stylizacji dopełnią białe okulary w stylu lat 50. i duża słomkowa torba.

Nie ma osoby, która wyglądałaby niekorzystnie w stylizacji marynarskiej. Styl ten jest niezwykle uniwersalny i z uwagi na klasyczne połączenie kolorystyczne – pasuje po prostu każdemu. Całość wydaje się być idealnie zrównoważona, a jednocześnie bardzo oryginalna.

www.spark-shop.com