Moda z serialu?

Zaczęło się od „Seksu w wielkim mieście”. Bohaterki tego właśnie serialu jako jedne z pierwszych stały się ikonami mody i źródłem inspiracji dla milionów kobiet. Oglądanie seriali stało się od tego czasu jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu, zaś moda i styl na stale zagościły we współczesnym lifestylu.

Kolejne odcinki lubianych seriali budzą ogromne emocje i są źródłem niekończących się dyskusji. Zainteresowanie budzi nie tylko akcja, ale też stroje bohaterów. Styl żony prezydenta USA, Claire Underwood („House of Cards”) jest inspiracją nie tylko dla „zwykłych” kobiet, ale też dla żon polityków z pierwszych stron gazet. Okulary Patty Hewes („Układy”) zyskały już status kultowych, nie wspominając o „Gotowych na wszystko”. Do śledzenia kolejnych stylizacji bohaterek seriali przyznała się też Zosia Ślotała, która zajmująco opowiada o swoich największych inspiracjach modowych Basi Łubko z City Serendipity.

By obejrzeć cały film wystarczy kliknąć:
www.youtube.com/watch?v=pcQbsaCg5S4

Największe modowe inspiracje są dostępne w usłudze MyPrime od UPC. To już ponad 1000 filmów i seriali dostępnych na żądanie, bez limitów i reklam, które można oglądać w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu, także tabletach i smartfonach.