LOOKBOOK LOFT37 SS2017

LOFT37 przedstawia swój LOOKBOOK wiosna-lato 2017. Nowa kolekcja LOFT37 SKY IS THE LIMIT daje siłę i odwagę, by sięgać nieba i przebojem realizować wyznaczone cele. To buty dla kobiet zdecydowanych, które wiedzą czego chcą, mają apetyt na życie i czerpią z niego pełnymi garściami. A ponieważ każda kobieta jest inna, a zarazem wyjątkowa, propozycje LOFT37 w nadchodzącym sezonie mają wiele twarzy. Są subtelne i romantyczne, ale także odważne, szalone i potrafią zaskakiwać.

SKY IS THE LIMIT to hasło kobiety nowoczesnej, wolnej i śmiało patrzącej w przyszłość. W nowych butach odnajdzie ona w sobie energię, by stawić czoła szarej codzienności i przebojem iść przez życie. Kobieta LOFT37 nie boi się wyzwań, dlatego stawia na wyraziste stylizacje. Swoją garderobę komponuje odważnie i z polotem. Wybiera różne wzory, bo przecież zmienną jest, ale cel jest jeden – w wiosenno-letniej szafie musi mieć buty, którymi podbije świat.
Zdjęcia do najnowszego lookbooka zrealizował Jakub Pleśniarski. Za stylizację odpowiadała Alicja Werniewicz. Fryzurą zajął się Wida Gryguć z „U Fryzjerów”, make-up to dzieło Iza Kućmierowska. W rolę kobiety LOFT37 wcieliła się modelka Klaudia Ungerman Osińska.

Zdjęcia : Jakub Pleśniarski
Stylizacja: Alicja Werniewicz
Modelka : Klaudia Ungerman Osińska
Make-up: Iza Kućmierowska
Fryzura: Wida Gryguć „U Fryzjerów”
Projekt graficzny: The White Rabbit Studio