Kolejna nagroda dla FM Logistic

FM Logistic została przyznana nagroda „TESCO European Grocery Haulier Of The Year 2015”. To wyróżnienie przyznawane cyklicznie przez sieć TESCO na arenie międzynarodowej otrzymuje co roku najlepszy z najlepszych.

Sieć TESCO to wieloletni klient operatora. W ramach umowy o współpracę, FM Logistic realizuje transport międzynarodowy z magazynu centralnego w Słowacji do Polski.

Nagroda „TESCO European Grocery Haulier Of The Year 2015” to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Katarzyna Sidor, Dyrektor Transportu Międzynarodowego, FM Logistic w Polsce. Tym bardziej szczególne, że przyznane przez najsurowszego jurora czyli klienta. W naszych działaniach od zawsze priorytetem była najwyższa jakość świadczonych usług. Dlatego taka nagroda to ukoronowanie marzeń i powód do dumy – dodaje.

Z wielka przyjemnością przyszło mi przekazać tę nagrodę FM Logistic, jako dowód uznania, który należy się operatorowi za jego wysokiej jakości usługi, które wspierają TESCO w dostarczaniu towarów do Polski – powiedział John Steventon, Tesco Primary Manager Europe.

Biuro Transportu Międzynarodowego Grupy FM Logistic ma swoją główną siedzibę w Mszczonowie, k. Warszawy. W Europie do dyspozycji klientów jest jeszcze dziesięć biur na terenie Czech, Słowacji, Rumunii, Francji, Ukrainy, Węgier, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii i Rosji. Projekty obsługuje dedykowana flota 250 pojazdów oraz zespół 150 pracowników, którzy realizują w ciągu roku 85 000 transportów. Co ważne, cała sieć biur korzysta z jednego TMS, pozwalającego na szybką wymianę informacji pomiędzy biurami i zachowanie jednego standardu, jak również z jednego T&T, dzięki któremu można śledzić status realizowanych projektów. Tempo wzrostu aktywności kształtuje się na poziomie ok. 20% rocznie. Najwięksi klienci FM Logistic korzystający z usług transportu międzynarodowego, m.in. TESCO, Mondelez, Reckit Benciser, Mars, PG, Ferrero, Unilever, Danone, Colgate, Nestle, Frosta, Legrand, Panasonic, Cristalco, Thomson, Hasbro czy Ikea.

Nagrodę „TESCO European Grocery Haulier Of The Year 2015” wręczono podczas oficjalnej uroczystości w maju br., zorganizowanej w Wielkiej Brytanii w miejscowości Chester.

To kolejne wyróżnienie dla FM Logistic w tym roku. W kwietniu br. operatorowi przyznany został tytuł ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2015.

Na zdjęciu od lewej: Tomasz Oczkowski, Corporate Development Director FM Logistic, FM Logistic, Katarzyna Sidor, Interantional Transport Director, FM Logistic, John Steventon,John Steventon, Tesco Primary Manager Europe