Dołącz do wyścigu pragnień!

Pasja, szybkość, determinacja, oryginalność… trwa konkurs, w którym mieszkańcy 8 krajów, w tym Polski – mają szansę na wygranie samochodu marzeń – legendarnego Porsche 911 Carrera. Wyścig pragnień trwa do 30 sierpnia. Korzystając z nowo uruchomionej aplikacji na FB można zwiększyć swoje szanse na główną wygraną jak i zdobyć dodatkowe atrakcyjne nagrody.

Idea
Początek współpracy Martini i Porsche sięga 1968 roku. Wtedy na torze Nürburgring po raz pierwszy wystartowało Porsche z logotypem Martini. W ramach tej współpracy w 1970 roku powstał zespół Martini Racing. W 1971 roku Porsche w charakterystycznych biało-niebiesko-czerwonych barwach Martini wygrało 24-godzinny wyścig w Le Mans. Aby przywołać podobne emocje i ducha rywalizacji powstała idea konkursu Race to Desire / Wyścig Pragnień, w którym można wygrać Porsche 911 Carrera w legendarnych barwach Martini Racing. W tym roku odbywa się już druga edycja tego wzbudzającego emocje konkursu.

Jak wziąć udział w wyścigu po Porsche?
Każdy kto zamieści swoje zdjęcie z Martini i grupą przyjaciół na stronie www.martiniracing.com, na jednym z portali społecznościowych (Instagram, Twitter, VK) z hashtagiem #martiniracing ma szansę na nagrodę główną. Zdjęcia można też zamieszczać w aplikacji na FB i wygrywać jeszcze więcej nagród.
W konkursie czekają także Vespa Martini, Foto Dron Martini i kolekcjonerskie koszulki Martini Racing. Korzystający z aplikacji codziennie mają szansę wygrania 10 butelek Martini Prosecco, a tygodniowo po 5 zestawów gadżetów (okulary, czapka, koszulka). Im więcej zdjęć, tym więcej szans na finał.

Co tydzień jury konkursowe, w skład którego wchodzą: najlepszy kierowca testowy Top Gear, legendarny Stig – Ben Collins, supermodelka Bar Refaeli oraz dziennikarz i osobowość Internetu – Łukasz Jakóbiak, będą wybierać zwycięzców, którzy dostaną szansę walki o nagrodę główną Porsche 911 Carrera.
Autor najciekawszego zdjęcia z Polski pojedzie do Włoch by stanąć do boju z finalistami z innych krajów (Czech, Rosji, Ukrainy, Estonii, Łotwy, Kazachstanu i Gruzji). Uczestników finału czeka wiele wyzwań i atrakcji m.in. rejs wokół Jeziora Como, zwiedzanie Milan Expo – słynnych międzynarodowych targów (organizowanych raz na kilka lat). To co będzie decydować o wygranej to jak zapowiadają Jurorzy: pasja, szybkość, silna wola, determinacja i oryginalność. Najlepszy z najlepszych zdobędzie legendarne Porsche 911 Carrera w barwach Martini Racing.
www.martiniracing.com