Designer Edition by SPARK, czyli nieziemski wymiar luksusu

Kolekcja Designer Edition polskiej marki biżuteryjnej SPARK to zmysłowa ekstrawagancja, zamknięta w asymetrycznej formie, niebanalnej kolorystyce i nowatorskim szlifie kryształów Swarovskiego zaprojektowanych przez Jean Paul Gaultier. To propozycja dla kobiet nowoczesnych, odważnych, znających swoją wartość i świadomych własnego potencjału.

Design prosto z wybiegu
Designer Edition to ekskluzywna seria biżuterii SPARK, w której bazę stanowią wyjątkowe kryształy Swarovski® Crystals stworzone we współpracy z Jean Paul Gaultier. Asymetryczny szlif kryształów wyróżniający się „perfekcyjnym brakiem perfekcji” uwodzi drapieżnym i przykuwającym uwagę wyglądem, który połyskuje niczym nieziemski meteoryt. W kolekcji Designer Editions by SPARK znajdziemy efektowne kolczyki i naszyjniki w kilku odsłonach. Każdy model dostępny jest w sześciu oryginalnych barwach – od delikatnych pasteli: Aurore Boreale, Blue Shade i Violet, przez chłodniejszy Silver Night lub cieplejszy Metallic Light Gold, aż po niezwykłą Scarabaeus Green. Tu inspiracją do powstania tego zjawiskowego efektu kolorystycznego były grynszpanowe dachy Opery Paryskiej oraz olśniewający zielono-niebiesko-fioletowy połysk chrząszcza skarabeusza, uznawanego w starożytnym Egipcie za zwierzę święte.

Gwarancja jakości
SPARK to licencjonowany partner firmy SWAROVSKI. Marka posiada ekskluzywny certyfikat jakości „Crystals from Swarovski”, potwierdzający autentyczność i oryginalność kryształów, z których produkowana jest biżuteria SPARK. Wszystkie modele kreowane są w oparciu o kryształy Swarovski® Crystals i oprawione są wysokiej próby srebrem. Trwałe i doskonałe jakościowo komponenty zapewniają niepowtarzalny blask biżuterii oraz satysfakcję z jej użytkowania przez długi czas.