BWPR dla SPARK

Do grona klientów agencji BWPR.PL dołączyła marka SPARK. Zespół agencyjny, znany z kompetencji na rynku fashion, brands & biznes odpowiada za opracowanie i realizację kompleksowej strategii komunikacji oraz jej wdrożenie.

Podpisana umowa współpracy dotyczy kompleksowej obsługi pr marki tj. przygotowania strategii działań public relations oraz jej realizacja. BWPR.PL odpowiadać będzie także za wizerunek maki w mediach społecznościowych.

Za bezpośrednią realizację projektu w strukturach BWPR.PL odpowiadać będzie zespół kierowany przez Agnieszkę Kołogrecką i Patrycję Sawicką – Sikorę. Agencja wyłoniona została na drodze konkursu ofert.

O marce SPARK
Pierwsze projekty sygnowane znakiem SPARK powstały w 2003 roku. Inspiracją do stworzenia tej marki były ekskluzywne kryształy Swarovski® crystals. Dzisiaj, kolekcje tworzone są dwa razy do roku, a produkty z logo SPARK są znane i cenione na całym świecie. Każdego sezonu projektanci kreują kolejne modele bransoletek, kolczyków, naszyjników czy pierścionków, które podbijają serca wielu kobiet, niezależnie od ich kultury czy miejsca zamieszkania. SPARK, to kosmopolityczna i imponująca kolekcja eleganckiej i efektownej biżuterii, stworzonej z myślą o kobietach, które kochają modę. SPARK to przede wszystkim charakterystyczne bransoletki zaprojektowane z wykorzystaniem praktycznego i bardzo efektowanego materiału Alcantara® oraz Swarovski® crystals. Ale w ofercie SPARKa znajdziemy także wiele modeli wykonanych ze srebra o oryginalnym kształcie, komponowanych z unikalnymi kamieniami. Biżuteria marki SPARK to zbiór bardzo wszechstronnych modeli, bo w wachlarzu ciekawych projektów znajdziemy zarówno propozycje klasyczne, intrygujące eksperymenty, jak i bardzo odważne wzory. Na żywo projekty sygnowane logo SPARK można podziwiać w showroomie w Paryżu, oraz w sklepie firmowym we Wrocławiu. Dotychczas biżuteria SPARK sprzedawana była głównie poza granicami Polski. W tej chwili eksport stanowi 80% sprzedaży, a marka dostępna jest w ponad 30 krajach. W najbliższym czasie producent planuje ekspansję w Polsce i już niebawem zostanie otwarty showroom w Warszawie oraz butik on-line.

BWPR.PL – to agencja wyspecjalizowana w realizacji projektów fashion, brands & business. SPARK to kolejny po BOHOBOCO, GOSHICO, LOFT37, TOMAOTOMO czy TOMASZU OSSOLIŃSKIM klient z branży modowej, który zdecydował się powierzyć swój wizerunek temu zespołowi ekspertów.