Alicia Quarles pokochała projekty TOMAOTOMO

Amerykańska dziennikarka E!News po raz kolejny zachwyciła wyglądem, wybierając projekt Tomasza Olejniczaka, twórcy marki TOMAOTOMO. Na jednym z wydarzeń w nowojorskim AMC Lincoln Square Theater pojawiła się w oryginalnej, brązowo-czarnej kurtce tego projektanta.
Najwyraźniej prezenterka polubiła styl Tomasza Olejniczaka, bo już po raz drugi zaprezentowała się w jego projekcie. Wcześniej na gali L’Oreal Women of Worth pojawiła się w fioletowej, jedwabnej sukience z metką TOAMOTOMO.
Tym razem postawiła na brązową, skórzano-żakardową kurtkę z szykownym, czarno-białym wzorem. Zestawiła ją z zadziorną czernią – dopasowanymi, połyskującymi spodniami oraz skórzanymi kozakami na obcasie. Pod kurtkę dobrała dłuższą, klasyczną bluzkę. Prezenterka wyglądała w stylizacji charyzmatycznie i stylowo.
Alicia na wydarzeniu pojawiła się m.in. obok takich gwiazd jak Mark Wahlberg, John Goodman, Rupert Wyatt czy Jessica Lange.
E!News to jeden z najpopularniejszych, amerykańskich programów telewizyjnych poświęconych szeroko rozumianej rozrywce. Emitowany jest od 1991 roku i zawiera najświeższe wiadomości ze świata kultury i mody oraz najgorętsze plotki z życia gwiazd.
Kurtka dostępna jest w butiku projektanta w warszawskim CH Plac Unii oraz na www.mostrami.pl.