100 dni do ślubu z RevitaLash

Sezon ślubny coraz bliżej. Przyszłe panny młode przygotowują się na swoją wielką chwilę. Każda z nich chce w tym ważnym dniu wyglądać jak najpiękniej, dlatego przygotowania rozpoczynają dużo wcześniej. Oczywiście większość zaczyna od diety i wyboru sukni, niekoniecznie w tej kolejności. Do planu przygotowań warto dodać zadbanie o włosy, rzęsy i brwi, żeby w dniu ślubu uwodzić zalotnym spojrzeniem spod burzy włosów.

Przygotowania do ślubu to dla przyszłej panny młodej wielka przyjemność, ale też spory stres. Planowanie ślubu i wesela rozpoczyna się wiele tygodni, a nawet miesięcy wcześniej. Do załatwienia jest mnóstwo spraw, a jednym z kluczowych elementów tego wielkiego dnia jest wygląd panny młodej, która tego dnia znajduje się w centrum uwagi. Suknia jest najważniejsza, ale równie istotne są dodatki, fryzura i makijaż. Marka RevitaLash przygotowała program „100 dni do ślubu z RevitaLash”, który sprawi, że włosy będą piękne, gęste i zdrowe, a rzęsy i brwi podkreślą urok spojrzenia.

RZĘSY
O rzęsy zadbaj stosując odżywkę do rzęs RevitaLash® Advanced, której receptura wykorzystuje molekuły doktora Michaela Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®. Po kilku tygodniach stosowania sprawi, że rzęsy będą piękne, gęste, a spojrzenie uwodzicielskie. Aplikuj na noc jak eyeliner u nasady rzęs. Widoczny rezultat uzyskasz już po 4-6 tygodniach stosowania. Odżywka jest teraz dostępna w trzech pojemnościach:
NOWOŚĆ RevitaLash® Advanced 1.0 ml (130 zł) – ponad 7 tygodni codziennej kuracji
RevitaLash® Advanced 2.0 ml (250 zł) – 3 miesiące codziennej kuracji
RevitaLash® Advanced 3.5 ml (330 zł) – 6 miesięcy codziennej kuracji

BRWI
Do brwi użyj odżywki RevitaBrow® Advanced 3 ml (270 zł), która pomoże odbudować rzadkie i uszkodzone z powodu chociażby błędnej depilacji. Produkt stosuj raz na dobę na umytą i suchą skórę za pomocą specjalnego aplikatora, nałóż w obszarach, gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i piękniejsze brwi.

WŁOSY
Preparaty z trychologicznej linii ReGenesis™ by RevitaLash® pomogą zadbać o włosy i skórę głowy. Ich lecznicza formuła wzmacnia i pogrubia włosy, dodając fryzurze objętości oraz zapewnia zdrowy stan skóry głowy. Produkty sprawiają, że włosy się odradzają – BEAUTY REBORN™.

Głowę umyj Szamponem pogrubiającym włosy ReGenesis™ by RevitaLash® (90 zł). Wmasuj produkt w skórę głowy okrężnymi ruchami i rozprowadź go na całej długości włosów od ich nasady po końcówki. Pozostaw na skórze głowy przez 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłucz.

Następnie zastosuj Odżywkę pogrubiającą włosy ReGenesis™ by RevitaLash® (90 zł) nakładając ją na wilgotne włosy. Masuj skórę głowy okrężnymi ruchami, po czym rozprowadź odżywkę na całej długości włosów od ich nasady po końcówki. Pozostaw na skórze głowy przez 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Jeśli masz krótkie włosy zaaplikuj Piankę zwiększającą objętość włosów ReGenesis™ by RevitaLash® (430 zł), formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex®. Nałóż niewielką ilość na palce i wmasuj produkt we włosy. Pozostaw piankę na włosach bez spłukiwania.
Na długie włosy zastosuj zwiększający objętość mikro-spray ReGenesis™ by RevitaLash® (430 zł), którego zaawansowana dwufazowa formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex® z wykorzystaniem technologii RevitaSome™. Trzymaj buteleczkę w pozycji pionowej i skieruj wylot dyszy Mikro-sprayu bezpośrednio u nasady włosów, w miejsca, gdzie są one cienkie i tam gdzie ulegają przerzedzeniu. Zaaplikuj preparat na skórę głowy wykonując 1-2 naciśnięcia pompki, wmasuj palcami, a następnie rozprowadź go po włosach.

Dodatkowo 1-2 razy w tygodniu użyj Maski detoksykującej do włosów i skóry głowy ReGenesis™ by RevitaLash® (95 zł). Masuj skórę głowy okrężnymi ruchami, po czym rozprowadź preparat na całej długości włosów od ich nasady po końcówki. Bogata w składniki formuła maski została opracowana z przeznaczeniem do dokładnego wmasowania jej w skórę głowy dla uzyskania efektu leczniczego. Pozostaw produkt na skórze i włosach przez 3-4 minuty, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Wszystkimi kosmetykami możesz podzielić się z narzeczonym, pan młody też powinien być zadbany. W prezencie możesz mu kupić – Spot Serum ReGenesis™ by RevitaLash® (95 zł) do stosowania w problematycznych strefach, w których dochodzi do przerzedzenia włosów, takich jak zakola, przedziałek, czy czubek głowy.

Kosmetyki dostępne są w autoryzowanych gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych, salonach fryzjerskich i spa oraz na www.plazanet.pl www.revitalash.com.pl