Wędliny z Chrzanowa – szansa na kolejną wygraną

Nagradzane w konkursach branżowych wędliny z Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin teraz mają szansę na wygraną w plebiscycie „Superprodukt Czytelniczek Świata Kobiety 2015”. O tytuł walczą Szynka Krucha z Chrzanowa i Parówki z Chrzanowa.

Wyroby Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin cieszą się uznaniem branży, czego dowodem są nagrody, które zdobyły już w kilku konkursach. W tym roku po raz pierwszy wędliny z Chrzanowa biorą udział w ogólnopolskim plebiscycie „Superprodukt Czytelniczek Świata Kobiety 2015”.
Szansę na tytuł mają Szynka Krucha z Chrzanowa i Parówki z Chrzanowa. O wygranej decydują czytelniczki w głosowaniu sms-owym, które potrwa do 6 stycznia 2016 r.

– Wędliny z Chrzanowa cieszą się zaufaniem klientów i są przez nich wybierane podczas zakupów, dlatego zdecydowaliśmy się spróbować naszych sił w ogólnopolskim plebiscycie, w którym głosują konsumenci. – powiedział Krzysztof Kania, Prezes Zarządu Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin.

Równolegle do plebiscytu prowadzony jest też konkurs „Superprodukt Świata Kobiety 2015”, w którym o przyznaniu tytułu decyduje jury w składzie: aktorki Katarzyna Zielińska i Grażyna Wolszczak, prof. Wojciech Drygas z Instytutu Kardiologii w Warszawie, dietetyczka Joanna Neuhoff-Murawska, specjalistka w dziedzinie promocji zdrowie Joanna Chatizow, dyrektor wydawnicza Izabela Zaleska i redaktor naczelna Świata Kobiety Wanda Biernacka-Conrad.

Najwyżej ocenione w plebiscycie i konkursie produkty będą mogły zostać oznaczone logo „Superprodukt Świata Kobiety”.

***

 W Chrzanowskiej Manufakturze Wędlin (ChMW) szynki, parówki i kiełbasy powstają ze starannie wyselekcjonowanego mięsa w oparciu o oryginalne receptury. Wędliny z Chrzanowa smakują jak te, których smak pamiętamy sprzed lat. Cała produkcja odbywa się w oparciu o rygorystyczne systemy bezpieczeństwa i higieny. www.chrzanowskamanufaktura.pl