Linia ReGenesisTM by RevitaLash® doceniona przez profesjonalistów

Trychologiczna linia kosmetyków ReGenesisTM by RevitaLash® została doceniona przez profesjonalistów i zdobyła I miejsce w prestiżowym konkursie Beauty Premium 2016 w kategorii Zabiegi Wellness & SPA. Nagrodę podczas targów Beauty Forum odebrała Joanna Kostrzewska, CEO PlazanetTM – wyłącznego dystrybutora marki RevitaLash® w Polsce.

Linia kosmetyków ReGenesisTM by RevitaLash® do włosów i skóry głowy, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 r. zdobyła uznanie klientek, ceniących skuteczność i bezpieczeństwo kultowych już produktów marki RevitaLash®. Linia została doceniona także przez specjalistów, czego dowodem jest zdobycie I miejsca w kategorii Zabiegi Wellness & Spa za koncepcję pielęgnacji włosów w duchu Hair SPA i linię ReGenesisTM by RevitaLash® w konkursie Beauty Premium 2016.
Nagrodę wręczono na wiosennych targach Beauty Forum w Warszawie, statuetkę odebrała Joanna Kostrzewska, CEO PlazanetTM i ambasadorka marki RevitaLash® w Polsce.

Nowa trychologiczna linia do włosów i skóry głowy ReGenesisTM by RevitaLash® rozwijając misję produktów marki RevitaLash® oferuje 6 specjalnych trychokosmetyków dla włosów o obniżonej gęstości.
Kluczowe produkty z linii to zawierająca opatentowany BioPeptin Complex® stymulująca wzrost włosów pianka ReGenesisTM by RevitaLash® Fast – Absorbing Foam przeznaczona do włosów krótkich oraz wykorzystujący dwufazową technologię nośników aktywnych substancji RevitaSomesTM ReGenesisTM by RevitaLash® Micro-Targeting Spray do włosów długich.
ReGenesis by RevitaLash® Spot Serum to rozgrzewająco-pobudzająca i dodająca objętości formuła do przerzedzonych problematycznych stref skóry głowy.
Optymalne warunki wzrostu zdrowych włosów zapewnia ReGenesisTM by RevitaLash® Detox Hair & Scalp Masque maska detoksykująca o odmładzającej formule.
Do codziennej pielęgnacji została opracowana lecznicza formuła szamponu ReGenesisTM by RevitaLash® Thickening Shampoo i odżywki do spłukiwania ReGenesisTM by RevitaLash® Thickening Conditioner.

Produkty marki RevitaLash® są dostępne w najlepszych klinikach m.in. INSTYTUCIE SHARLEY, KLINICE VIVA DERM, MELITUS, GOLD CLINIC, ESTETICMED, BELLA, DERMA PULS oraz na www.revitalash.com.pl