Dzień bez makijażu

Już 5 kwietnia obchodzimy „dzień bez makijażu”. To idealna okazja do tego by zaprezentować spektakularne efekty jakie daje stosowanie kosmetyków RevitaLash. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji przetestować jak działają odżywki, które stymulują wzrost rzęs i brwi, ten dzień to idealny dzień na rozpoczęcie kuracji przed latem. Kosmetyki marki RevitaLash sprawiają, że Twoje oko będzie wyglądało pięknie i imponująco.
Marka RevitaLash w trosce o rzęsy proponuje doskonałą odżywkę stymulującą ich wzrost – RevitaLash® Advanced (130 zł/1 ml). Receptura tego produktu oparta jest na wykorzystaniu molekuł doktora Michaela Brinkenhoffa, które chronione są patentem technologii BioPeptin Complex®. Odżywkę najlepiej aplikować na noc u nasady rzęs. Wystarczy 4-6 tygodni by zauważyć efekty – rzęsy staną się grubsze, dłuższe i mocniejsze.
Aby jeszcze przed upalnym latem nasze brwi stały się grubsze, ciemniejsze i pełniejsze zacznij aplikować odżywkę RevitaBrow® Advanced 3 ml (270 zł). Preparat ten zawiera takie same składniki aktywne jak odżywka RevitaLash® Advanced, a do tego wzbogacony jest wyciągiem z zielonej herbaty, żeń-szenia, nagietka, pszenicy, wiciokrzewu oraz palmy sabałowej. Ta skuteczna odżywka przeznaczona jest dla osób, które mają uszkodzone brwi z powodu depilacji czy przerzedzone z powodu starzenia. Revitabrow® można nakładać za pomocą kliku pociągnięć w obszarach gdzie mają pojawić się pełniejsze i piękniejsze brwi, na suchą skórę, raz na dobę.

By już dzisiaj nasze brwi wyglądały oszałamiająco, można użyć żelu modelującego i usztywniającego brwi RevitaLash® HI-DEF (80 zł/7,4 ml). Pomaga ujarzmić niesforne brwi, modelując ich kształt, powodując, że stają się pełniejsze a ich wygląd bardziej atrakcyjny. Żel posiada aplikator, który z jednej strony zakończony jest szczoteczką z grzebykiem zaś z drugiej miękką, cylindryczną szczoteczką, dzięki czemu preparat łatwo i precyzyjnie daje się aplikować. Wodoodporna i trwała formuła RevitaLash® HI-DEF zapewniają piękno i pewny efekt przez cały dzień.

„Dzień bez makijażu”’ obchodzimy 5 kwietnia, ale jeśli tylko chcesz, możesz sprawić by dla Ciebie był on codziennie, przez cały rok.