Dr Michael Brinkenhoff w Polsce

Akcja charytatywna „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” w tym roku obchodzi swoje siedmiolecie. Z tej okazji 13. czerwca do Polski przyjechał Dr Michael Brinkenhoff, twórca znanej na całym świecie formuły RevitaLash®, współorganizator akcji, by spotkać się z ambasadorkami tego wyjątkowego projektu – Bożeną Dykiel, Olgą Bończyk, Magdaleną Steczkowską i Anną Samusionek.

„Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” to akcja profilaktyki raka piersi, organizowana przez markę RevitaLash® i PLAZANET COSMETICS wyłącznego dystrybutora RevitaLash® w Polsce we współpracy z Federacją Stowarzyszeń „AMAZONKI”. Projekt z sukcesem realizowany jest od 2009 roku dzięki zaangażowaniu gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej i spa, a także ambasadorek akcji, do którego grona należą m.in. Małgorzata Ostrowska, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Bujakiewicz, Bożena Dykiel, Małgorzata Kożuchowska, Agata Młynarska, Paulina Młynarska, Edyta Herbuś, Iza Miko, Katarzyna Pakosińska, Olga Bończyk, Joanna Jabłczyńska, Anna Samusionek, Magda Steczkowska, Katarzyna Żak, czy Ilona Felicjańska.
Pomysłodawczynią akcji „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” jest Joanna Kostrzewska, CEO Plazanet – RevitaLash® Polska, założycielka Fundacji Plaza Angels. Jej celem jest zachęcanie kobiet do samobadania piersi oraz do badań profilaktycznych. Rak piersi to główny zabójca kobiet po 35 roku życia. Wykryty wcześnie, w stadium przedinwazyjnym, może być całkowicie wyleczony. Dlatego tak ważne są regularne badania profilaktyczne, do których zachęca marka RevitaLash®, od lat przeznaczająca część swoich dochodów na badania na rzecz walki z rakiem piersi.

RevitaLash® walkę z rakiem piersi ma w swoim DNA. Niezwykle skuteczną formułę, która powoduje szybki przyrost zdrowych i pięknych rzęs, stworzył doktor Michael Brinkenhoff, dla swojej żony Amazonki Gayle Brinkenhoff, która po chemioterapii straciła rzęsy i brwi. Efekt jej stosowania był szybko widoczny i na tyle spektakularny, że tym darem serca dla ukochanej kobiety zainteresowali się znajomi rodziny. Dr Brinkenhoff rozpoczął produkcję odżywki na szerszą skalę, tak aby z jej dobroczynnych rezultatów mogło skorzystać więcej kobiet. Dziś RevitaLash® to marka znana na całym świecie, oferująca kompleksowe kuracje na rzęsy, brwi i włosy. Formuła, oparta na molekułach doktora Brinkenhoffa chronionych patentem technologii BioPeptin Complex® i uzupełniona wyciągami roślinnymi, uznawana jest na najskuteczniejszą terapię w dziedzinie stymulacji wzrostu i rewitalizacji włosa. Jej skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone jest przez 5 niezależnych Instytutów Badawczych na świecie.

13. czerwca w hotelu InterContinental z okazji dziesięciolecia marki RevitaLash® oraz siedmiolecia akcji „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” ambasadorki Bożena Dykiel, Olga Bończyk, Magdalena Steczkowska, Anna Samusionek, a także Katarzyna Figura, Anna Wendzikowska, Aleksandra Mikołajczyk, Ewa Wojciechowska, Paulina Holtz i Katarzyna Krupa spotkały się z dr Michael’em Brinkenhoff’em. W trakcie wydarzenia doktor oraz Joanna Kostrzewska przekazali Federacji Stowarzyszeń „AMAZONKI” symboliczne czeki o łącznej wartości 25 000 zł. Pieniądze te przeznaczone zostaną na inicjatywy edukacyjne realizowane przez stowarzyszenie.
Wczorajsze spotkanie było także hołdem pamięci Gayle Brinkenhoff. Data 13. czerwca została wybrana nieprzypadkowo. Trzy lata temu Polskę odwiedziła Gayle Brinkenhoff, która wprawdzie po dwudziestu latach przegrała walkę z rakiem, ale swoją postawą i działalnością wspierała wiele chorujących kobiet. Jej misję kontynuują mąż Michael Brinkenhoff, córka Dariel Sidney i syn Shane Cohn, który był obecny na wczorajszym spotkaniu.

www.plazanet.pl
www.revitalash.com.pl